Забава

Кели Озборн покажа како изгледа без 40 килограми вишок (ФОТО)

Адел можеби ја воодушеви јавноста со нејзиниот нов изглед, но мора да и се оддаде заслуженото и на Кели Озборн, која изгуби дури 40 килограми.

Покрај тоа што е позната актерка и презентерка, 35-годишната Кели е и ќерка на Ози и Шенон Озборн.

Имено, таа се пофали дека изгубила тежина на Инстаграм, а на еден коментатор откри дека изгубила дури 40 килограми!

View this post on Instagram

Today I’m feeling #Gucci 💜❤️

A post shared by Kelly Osbourne (@kellyosbourne) on

Кели во минатото водеше бројни диети, по што килограмите повторно и се враќаа, но овој пат навистина успеа во намерата трајно да изгуби тежина.

Поврзани вести

Бред Пит и Џенифер Анистон водеа секси разговор (ВИДЕО)

Stefanija Kuzmanovska

Сте се запрашале ли зошто портокалите се продаваат во црвени вреќички?

Елена Даскалова

Зелвегер и Феникс се најдобри актери, а „1917“ најдобар филм

Шарлиз Терон објави ВИДЕО на кое ја бричи главата

Влатко Зорба

Како да спречите замрзнување на вашиот автомобил ноќе?

Елена Даскалова

Мадона со бастун ја напушти концертната сала заедно со младото момче