Забава

Кијану Ривс драстично го смени својот изглед (ФОТО)

По долги години, Кијану Ривс реши да го смени имиџот!

Неговата коса до рамена, со која стана препознатлива со текот на времето, отиде во заборав, а актерот сега има кратка „воена“ фризура.

Тој беше принуден да ја исече брадата, по која беше препознатлив, поради снимањето на филмот „Матрикс 4“. Откако се појавија фотографиите на Интернет, обожавателите не престануваат да му даваат комплименти на славниот актер и да коментираат како тој повторно е „тој стар обожавател“ и како подмладен неколку години.

Киану беше забележан со нова фризура пред хотел во Берлин, каде веќе неколку месеци се снима четвртото продолжение на култниот филм, а во хотелот го донесе неговата девојка Александра Грант, откако викендот го поминаа заедно.

Поврзани вести

Четири хороскопски знаци кои е најлесно да ги сакате

user2

Ѓоковиќ со емотивна честитка му го честита роденденот на синот Стефан

Stefanija Kuzmanovska

По изгубениот судски спор, Џони Деп замолен да се повлече од важен филмски проект

Stefanija Kuzmanovska

Личности кои со причина се или биле присутни во вашиот живот

Елена Даскалова

Оскаровската торба со подароци најскапа досега

Елена Даскалова

Бајага и Емилија: Љубовна бајка која трае 40 години

user2