Забава

Ким Кардашијан сакаше да се пофали со бањата, па излезе смешна (ВИДЕО)

Старлетата Ким Кардашијан им се пофали на своите следбеници на Инстаграм како изгледа нејзината нова, реновирана бања, што на многумина не им се допадна. Таа вели дека бањата сега изгледа како „волшебна шума“, и откри дека нејзиниот сопруг Канје Вест ја изненадил трансформирајќи го овој простор.

– Доаѓам дома и целата моја бања е уредена како волшебна шума. Навистина е убава и визуелно убава – рече таа во видеото кое го објави на Инстаграм, додавајќи дека нејзиниот сопруг и оставил порака.

Сепак, нејзините фанови не беа воодушевени од изгледот на бањата.

„Мислев дека тоа е вашиот двор“, „Прашливи растенија, но не“, „Тие растенија изгледаат како мртви“, „Суви растенија за безвкусните“, „Луѓето умираат, ви благодарам што споделивте со нас на што сте потрошиле пари“, се само некои од коментарите.

View this post on Instagram

Kim via IG Story! Bathroom goals or no?

A post shared by Kim Kardashian Updates (@kimkardashiansnap) on

Поврзани вести

Шенон Доерти бесна на оние кои ја прекршија изолацијата

Канје се закани дека ќе ги открие сите тајни на кланот Кардашијан

Влатко Зорба

Пред поротниците биле прикажани голи фотографии од Вајнштајн

Екипата на „Медена земја“ од Лос Анџелес: Чест беше да бидеме номинирани во две категории

Елена Даскалова

Џенифер Лопез била стриптизета

Влатко Зорба

Луксузниот роденден на ќерката на Кајли Џенер (ФОТО)

Елена Даскалова