Забава

Лејди Гага во провокативно издание (ФОТО)

Познатата американска пејачка и актерка Лејди Гага на своите следбеници им го покажа новото издание, кое сретна голем број коментари од нејзините обожаватели, а таа повторно одигра на картата на провокација.

Имено, Гага позираше со раскопчан дуксер, додека нејзините гради беа во преден план.

– Кога се шминкаш во карантин … – напиша кратко во описот на сликата, за која зборува целата планета.

„Господи, жено, како изгледаш!“, „Преубава“, „Сјаеш“, се некои од пораките што можете да ги најдете под овој пост на нејзината Инстаграм сметка.

Поврзани вести

Принцот Хари и Меган носат храна на сиромашните во Лос Анџелес

Влатко Зорба

Се огласи Богдана од болница: Додека сите слават во вилата Ражнатовиќ, еве како се чувствува таа

Stefanija Kuzmanovska

Грета Тунберг ќе добие свој документарен филм

Кристина Денесовска

Две особини кои треба да ги барате кај потенцијалниот партнер

Пит Дејвидсон во новото шоу ќе зборува за Ариана Гранде

Кристина Денесовска

Хороскопски знак со кој е најкомплицирано да бидете во врска

Елена Даскалова