Забава

Лиз Харли не се средува во изолација (ФОТО)

Елизабет Харли важи за една од најатрактивните постари актерки, а сега покажа дека не секогаш изгледа идеално.

Холивудската бомба призна дека не ја миела косата 11 дена и дека дури се зафаќа со машки работи. Таа сето ова го сподели со следбениците на социјалните мрежи.

„По 11 дена, конечно ја измив косата и ставив малку шминка. Јас сум неверојатно среќна што сум тука, каде што имам толку многу природа околу себе“, призна Лиз, која додава дека не се средува додека трае вонредната состојба.

View this post on Instagram

Manual labour #lockdown #stayhome #staysafe 😘

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on

Поврзани вести

Овие 5 хороскопски знаци уживаат во „креативен“ хаос

Елена Даскалова

Фановите го нападнаа раперот поради тоа што и го дал на својата ќерка

Ќе се снима нов документарец за Бордејн

user2

Приказната за Миљана и Милојко од Србија позната веќе и во светот

Елена Даскалова

Ким Кардашијан денеска полни 39 години

user2

Кејти Пери и Орландо Блум се откажаа од венчавката