Забава

Мадона и 35 години помладото момче на одмор на Малдиви

Мадона и нејзиното ново момче Аламалик Вилијамс повеќе не се загрижени да ја покажат својата врска. Пејачката дури сподели многу слики и видеа од одморот на Малдиви.

Ова е местото каде ја гледаме неа и нејзините деца како се забавуваат во друштво на младиот танчер. Очигледно, Мадона е горда не само на своите шест деца, туку и на нејзиното момче, затоа што, како што се гледа на нејзиниот профил на Инстаграм, Аламалик е насекаде. А кој не би бил горд на секси момче, кој е, пред сè, 35 години помлад.

„Нема ништо полекувачко од одмор со семејството“, напиша Мадона на некои од фотографиите. Вака таа отворено признава дека младиот танчер веќе е дел од него.

Со оглед на тоа колку се големи нејзините деца и разликата во возраста помеѓу двајцата, не може да се негира дека Вилијамс е како врсник на некои од нив.

А сепак, нивната врска се чини дека се продлабочува со секој изминат ден, особено затоа што двајцата веќе одат заедно по одмори. Тие очигледно не се мачат да ни покажат колку се сакаат и колку добро се разбираат.

Поврзани вести

Пејџ ја продолжи серијата: Повторно како од мајка родена (ФОТО)

Влатко Зорба

Уште една ѕвезда од „Игра на тронови“ заразена со коронавирус

Принцот Хари се појави во Шкотска

Кристина Денесовска

Забава прекриена во злато: Софија Вергара домаќинка за Денот на благодарноста (ФОТО+ВИДЕО)

Елена Даскалова

Рускиот пранкстер заврши во египетски затвор

Бора Ѓорѓевиќ оди на лекување

Кристина Денесовска