Забава

Меган Фокс позираше со своето ново момче, а потоа ѝ одговори поранешниот сопруг

Атрактивната актерка Меган Фокс повеќе не ја крие романсата со своето ново момче, раперот Колсон Бејкер, попознат како Machine Gun Kelly. Двајцата сега позираат заедно, па актерката ја објави нивната прва заедничка фотографија на социјалните мрежи.

„Момче толку убаво што боли. Моето срце е твое“, напиша таа на Инстаграм во описот на црно-бела фотографија во која и двајцата се завиткани во пешкир.

И потоа следеше „контранапад“.

Имено, нејзиниот поранешен сопруг Брајан Остин Грин реагираше индиректно на ова објавувајќи неколку фотографии од нивните тројца заеднички синови, Ноа, Боди и Џорни, и неговиот најстар син од првиот брак Касиус.

„Момчиња толку убави што боли. Моето срце е ваше“, напиша актерот, алудирајќи на објавата на Меган која ја сподели само неколку часа порано.

View this post on Instagram

Achingly beautiful boys…… My heart is yours

A post shared by Brian Austin Green (@brianaustingreen) on

Поврзани вести

Меган и Хари повторно во војна со папараците

Влатко Зорба

Џибони откри интересна анегдота од животот на Оливер Драгојевиќ

Елена Даскалова

7 вистини за тоа како да сакате Стрелец

Елена Даскалова

Никол Кидман за еден ден загуби двајца мажи во животот

Влатко Зорба

Психолошки профил на родените во знакот Лав

Елена Даскалова

Ди Каприо и Де Ниро ја потврдија соработката со Мартин Скорсезе