Забава

Мишел Фајфер се соблече во костим за капење во седмата деценија од животот (ФОТО)

Американската актерка и продуцентка Мишел Фајфер (62) објави селфи во костум за капење на социјалните мрежи, во која покажа совршена кожа и деколте, на кое можат да и завидат и нејзините многу помлади колеги.

Имено, актерката е фотографирана додека се сонча во нејзиниот луксузен дом во Лос Анџелес, а во таа пригода таа заблеска во црн едноделен костум со плетена капа на главата.

Во таа пригода, таа немаше шминка, а на лицето носеше само големи светли очила за сонце и насмевка.

View this post on Instagram

Happy (Selfie) Sunday 💛

A post shared by Michelle Pfeiffer (@michellepfeifferofficial) on

Поврзани вести

Емина Јаховиќ има ново момче: Станува збор за програмер од Турција

Никола Поповски

Овие четири знаци во декември ги очекува среќа во љубовта

Хороскоп за пролет 2020

Елена Даскалова

Џиџи Хадид ја призна бременоста, па објасни зошто ја криела (ВИДЕО)

Stefanija Kuzmanovska

Мајка објавила видео од деветгодишниот син кој сака да се убие бидејќи бил малтретиран во училиште

Кристина Денесовска

Чилеанка го искористила името на Мел Гибсон за нејзиниот мед, а сега мора да оди на суд!

Влатко Зорба