Забава

„НЕ БАБА“ – Анастасија откри како Цеца би сакала да ја нарекува нејзиниот внук

Богдана и Вељко Ражнатовиќ денеска го добија синот Жељко, па семејствата Ражнатовиќ и Родиќ прославуваат на големо.

Анастасија коментираше за тоа како Цеца би сакала да ја нарекува нејзиниот внук.

– Таа сака нејзиниот внук да ја нарекува Светлана, не сака да ја вика баба, затоа што таа не се чувствува како баба.

Поврзани вести

Поранешна манекенка преку ноќ останала парализирана

Кристина Денесовска

Мрзлив поштар од Јапонија ќе отслужи затворска казна за недоставени писма

Елена Даскалова

Печатеното издание на Плејбој заминува во историјата

Армани донираше пари, но сега прави нешто похумано зо борбата против коронавирусот

Прекрасно пријателство меѓу маче и рис во зоолошка градина во Русија

Елена Даскалова

Селена Гомез направи иста тетоважа како нејзиното поранешно момче