Забава

Некогаш и сега: Ким изненади со стара фотографија од сестрите Кардашијан (ФОТО)

Ким Кардашијан ги изненади обожавателите на Инстаграм објавувајќи стара фотографија со нејзините сестри.

Оваа објава веднаш предизвика многу коментари, бидејќи сестрите Кардашијан (освен понекогаш Ким) ретко ги објавуваат своите фотографии од минатото и често се шпекулира за нивните бројни пластични операции.

View this post on Instagram

Babies at Benihana 🥰

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

И денес изгледаат вака:

View this post on Instagram

💕 EVERYTHING 💕

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Поврзани вести

Џорџо Армани отворено за модната индустрија и манекенките

Кристина Денесовска

Доаѓа Ерата на високата република, приказна 200 години постара од „Војна на ѕвездите“

Елена Даскалова

Џони Деп призна на суд: Ги пробав сите дроги кои му се познати на човек

САГ награди: Актерите ги наградија актерите

Меган и Хари објавија детали од разговорот со кралицата, иако Бакингемската палата забранила

Влатко Зорба

Карлеуша во провокативно издание по 7 месеци повторно настапи во Белград (ФОТО)

Александар Петровски