Забава

Нема сомнение дека ќерката на Синди Крафорд и Кара Делевињ се во врска

Познатите манекенки Кара Делевињ и Каја Гербер, ќерка на Синди Крафорд, се блиски како сестри, а за 28 роденден на Карин ги тетовирале истите тетоважи на нозе кои велат „сродна душа“ – поради што фановите сметаат дека двајцата се уште се во емотивна врска.

Супермоделите летово поминуваат многу време заедно во Малибу и ги направија истите тетоважи за да покажат колку е важна и силна нивната врска, дека тие се навистина најдобри пријатели, а можеби и повеќе – тие се „сродна душа“.

Ваквите шпекулации доаѓаат, делумно затоа што Кара Делавињ во неколку наврати призна дека е бисексуална, што значи дека ја привлекуваат и мажи и жени.

Каја Гербер на својот Инстаграм објави серија фотографии на кои се прикажани нозете и тетоважите, сите додека држат раце, па напиша: „Среќен роденден на мојата сродна душа Кара Делевињ“.

Поврзани вести

Се запознаа Грета и Малала (ФОТО)

Елена Даскалова

Бесните актерки ги напуштија доделувањата на Цезар наградите

Кристина Денесовска

Преслатко момче кое е вистинска сензација на Инстаграм

Чарлиз Терон сепак не е природна убавица – призна дека имала пластични операции

user2

Гвинет Палтроу организираше забава без шминка

Елена Даскалова

Мајката на Наоми Кембел: Ја израснав ќерка ми како Јеховин сведок

Влатко Зорба