Забава

Никој не може на Цеца да ѝ го земе Жељко од раце! Вељко откри што се случува во вилата на Дедиње 

Доаѓањето на малиот Жељко во домот на Ражнатовиќ ги промени нивните навики од корен, а гордиот татко Вељко сега ги откри сите детали за новата ситуација, објави „Курир“.

Тој откри како Цеца Ражнатовиќ се однесува кон нејзиниот внук и за што се жали тетката Анастасија.

„Не можеме да ѝ го земеме детето од раце. Никој, како да е нејзино! И Анастасија е иста, таа единствено се жали затоа што бебето плаче ноќе. Ништо не е исто во куќата, имате нов член на семејството, сè му е него подредено и сите се околу него. Прекрасно е“, рече Вељко.

Поврзани вести

Срцепарателна фотографија: Дедо го запознава внукот преку прозорец

Хороскопски знаци кои ги излудуваат сите околу себе

Кристина Денесовска

Франко џогира во празниот Лос Анџелес со 15 години помладата девојка (ФОТО)

Влатко Зорба

Кралицата Елизабета ја напушти палатата

Кристина Денесовска

Вељко Ражнатовиќ следните 8 недели ќе ги мине овде (ФОТО)

Вуди Ален во мемоарите откри детали за врската со посвоената ќерка