Забава

Ова се трите најиритaнтни хороскопски знаци

Your Tango ги издвои трите најиритaнтни хороскопски знаци, а еве за кого станува збор:

1. РИБИ

Тие се означени како најиритантен знак на хороскопот и тоа е затоа што тие често забораваат дека другите не ги доживуваат работите толку чувствително како нив. Пречесто ја отвораат душата пред другите, а потоа се шокираат кога ќе бидат повредени. Тие постојано зависат од поддршката на пријателите и членовите на семејството, кои ги чуле нивните тажни приказни милион пати.

2. БЛИЗНАЦИ

Никогаш нема искрено да ви кажат што мислат и чувствуваат, бидејќи дури и тие не го знаат тоа. Ја прилагодуваат нивната личност колку што е потребно, со цел другите да ги сметаат за што е можно попривлечни. Никогаш не можете да бидете сигурни дали Близнаците ае искрени или само ве заведуваат за да го добијат она што го сакаат.

3. ОВЕН

Со Овенот управува Марс, богот на војната. Тие не сакаат да се праваат шефови и постојано да се бунат, но нема ни да се извинат кога ќе претераат со тоа. Знаат што сакаат и ќе сакаат да го постигнат тоа без оглед на се. Тие се лидери, никогаш следбеници. Иако ова изгледа како убава одлика, односите на Овенот со други луѓе брзо се претвораат во битки.

Поврзани вести

Како Бред Пит се спаси од Скиентолошката црква?

Влатко Зорба

Меган Маркл живее во луксуз од речиси 15 милиони долари, а во оваа куќа живеела кога била дете (фото)

Никола Поповски

Меколи Калкин ја има најдобрата маска во Холивуд (ФОТО)

Влатко Зорба

Почина познатиот ТВ-готвач, Гери Родос

Непознати детали од животот на Моника Белучи

Влатко Зорба

Која е мајка, а која ќерка?! Цела плажа не го тргна погледот од славното семејство! (ФОТО)

Влатко Зорба