Забава

Пејџ ја продолжи серијата: Повторно како од мајка родена (ФОТО)

Веќе шест дена по ред, Пејџ ВанЗант, ММА борачка и нејзиниот сопруг, објавуваат голи фотографии, што привлече големо внимание на јавноста. Најновата фотка собра 100.000 лајкови на Инстаграм многу брзо.

ВанЗант, која во последните денови собра повеќе од 300.000 нови следбеници, објави акробатска поза во која двајцата се голи. Тие со рацете покриваат некои делови од телото.

– Ова се вика уметност. Вие не би разбрале …, објави таа.

Можеби ја налутија некои од претходните коментари, па затоа напиша дека она што таа и нејзиниот сопруг гоправеле е уметност и ништо повеќе.

View this post on Instagram

It’s called art, you wouldn’t understand….

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Поврзани вести

Џорџина пушти секси фотографија, па брзо ја избриша!

Никол Шерцингер со драстична промена на Британските Модни Награди

Мис Шпанија теши фудбалер на Лацио (ФОТО)

Влатко Зорба

Трогателна љубовна приказна од Аушвиц

Ана и Бастијан во изолација го славеа роденденот на синот (ФОТО)

Бошњаковски како Трудо: И тој носи шарени чорапи (ФОТО)

Елена Даскалова