Забава

Провиден фустан и црвена долна облека: Ново провокативно издание на ЈК

Поп-ѕвездата Јелена Карлеуша луѓето ја сметаат за икона на стилот, а за нејзините стајлинзи секогаш се зборува, што е случај и сега.

Овој пат, Јелена носеше комплетно провиден фустан од чипка на снимањето на Звезда Гранда, под кој носеше црвена долна облека.

Карлеуша дефинитивно мислела на сите детали, па покрај комбинацијата на облека, носеше и провидна чипкана маска.

View this post on Instagram

💥

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Поврзани вести

Елба: Пандемијата е одговор на планетата Земја на сите злодела што и ги прават луѓето

Влатко Зорба

Бред Пит на својот роденден ги поканил само биолошките деца?

Елена Даскалова

Том Хенкс и Рита Вилсон се вратија во Америка

Кристина Денесовска

Елтон Џон објаснува зошто ја нарекол Мадона „евтина стриптизета“

user2

Тијана Ајфон си ја отвори душата: Политичарите плаќаа најдобро

Stefanija Kuzmanovska

Бред Пит ја обвини Анџелина дека сака да го одвои од децата

Влатко Зорба