Забава

Рики Мартин објави ретки фотографии од неговиот петмесечен син: Бебето во куќата!

Пејачот Рики Мартин и неговиот сопруг Џван Јусеф добија уште едно бебе минатиот октомври. 48-годишната sвезда сега објави фотографии на 5-месечниот син Рен како си игра со ќебе.

„Ова е Рен Мартин-Јусеф. Бебето во куќата, напиша гордиот татко.

Тој со својот сопруг одгледува 15-месечно девојче Лусија и 11-годишните близнаци Матео и Валентин.

Поврзани вести

Што се случува со фустаните на ѕвездите по Оскарите?

Елена Даскалова

Леброн Џејмс и Ентони Дејвис направија тетоважи во чест на Коби

Кијану Ривс и Александра Грант на романтична прошетка

Кристина Денесовска

Одложена премиерата на новиот Бетмен за октомври 2021 година

Влатко Зорба

11 работи кои мора да ги знаете за кинеската Нова година

Вовед во анатомија и официјално се простува од еден од омилените доктори

Кристина Денесовска