Забава

Роналдо вежба со Џорџина: Мојата убава партнерка (ВИДЕО)

Кристијано Роналдо објави видео од својата партнерка Џорџина Родригез, со која заедно прават тренинзи во карантин.

„Мојата прекрасна партнерка за тренинзи“, напиша тој со клип од него и Џорџина како трчаат по патеката во дворот на семејниот дом.

„Ајде,ајде, браво“, зборуваше Роналдо на прекрасната Џорџина додека трчаше кон врвот, а потоа се врати назад за да го сними него.

„Останете активни, останете дома“, напиша тој до клипот, кој е прегледан скоро 18,5 милиони пати за три часа.

Поврзани вести

Били Ајлиш веќе не чита коментари на Инстаграм

Елена Даскалова

Леди Гага откри како се откажала од пушењето

Кристина Денесовска

Бред Пит се дружи со 25 години помлада колешка за време на изолација

Два најзлобни знаци во хороскопот

Ешли Грејам покажа како навистина изгледаат жените по породувањето

Елена Даскалова

Бријаторе има 49 години помлада девојка (ФОТО)

Елена Даскалова