Забава

Се огласи Богдана од болница: Додека сите слават во вилата Ражнатовиќ, еве како се чувствува таа

Богдана и Вељко Ражнатовиќ денеска го добија синот Жељко, па семејствата Ражнатовиќ и Родиќ прославуваат на големо.

Прославата во моментов се одржува во вилата Ражнатовиќ, а честитките и гостите постојано пристигнуваат.

Гордата тетка на малиот Жељко, Анастасија Ражнатовиќ, излезе пред новинарските екипи и откри дека се слушнала со нејзината снаа Богдана:

„Се слушнавме, таа вели дека сè е супер, сè е во најдобар ред. Таа веќе го видела бебето, многу е среќна, возбудена е. Јас сум најгорда и ќе бидам највесела вечерва. Цеца е одлично, исто така е една од највеселите“, рече Анастасија во видно весело расположение.

Поврзани вести

Сестра ѝ на Меган повторно удри по војвотката

user2

Принцот Чарлс ја откажа пролетната турнеја

Кристина Денесовска

Кристина Агилера во непрепознатливо издание

Бруно Марс ќе биде ѕвезда во сопствениот мјузикл

Голем ЉУБОВЕН ХОРОСКОП за ноември 2019

user2

Клер Данес откри зошто ја одбила улогата на Роуз во Титаник