Забава

Северина во костум за капење на лулашка, фановите делат комплименти (ФОТО)

Северина моментално е на годишен одмор на островот Корчула, од каде ги „почести“ своите фанови со фотографија од плажа.

Пејачката на фотографијата позира насмеана во дводелен костум за капење, стои на лулашка над морето и ја покажува својата витка линија.

„Таа лета високо, а нејзиното ново мото е YOLO“, напишала стих од нејзината песна „Магија“ покрај фотографијата.

Нејзините обожаватели ја „потопија“ со комплименти за нејзиниот изглед, но некои се чинеа малку изнервирани што сопругот Игор не е со неа.

„Како девојче“, „Не знам како изгледа толку убаво“, „Боже, колку си убава“, „Никогаш позгодна“, „Сè е супер, сè е добро, но без Игор не е за петмина, недостасува“, беа некои од коментарите .

Северина, патем, по гласините за разводот, го поминува летото без сопругот, на кого, после четиримесечен молк, м испрати јавна честитка за неговиот 33 роденден.

Дека Северина е со своите пријатели на Корчула беше откриено од фотографија на Маја Шупут, за која колешката на Северина се пофали на Инстаграм.

Поврзани вести

Куба Гудинг Џуниор на суд за сексуално вознемирување

Лука Дончиќ откри каква музика слуша пред натпревари

Елена Даскалова

Карлеуша во жолто танга бикини ужива покрај базенот (ФОТО)

Тарантино откри кој му е омилен филм за 2019

Елена Даскалова

„Кога мама те шминка“: Цеца објавила емотивна фотографија со Анастасија стара 15 години (фото)

Никола Поповски

По венчавката, принцезата Беатрис добива нова титула