Забава

Софија Вергара денеска наполни 48 години

Актерката Софија Вергара денеска го прослави својот 48-ми роденден, а и понатаму може да се пофали со својот изглед, на кој многу помлади колешки би можеле да ѝ завидат.

Софија сподели фотографии на својот Инстаграм каде на своите следбеници им покажа како го одбележува роденденот.

Имено, таа го помина денот во природа со семејството и кучињата.

Поврзани вести

Децата на Бред Пит се загрижени за него

Влатко Зорба

Кортни Кардашијан останува без најважниот извор на приходи?

Кристина Денесовска

Музички ѕвезди кои пееле на свадби

Трагичниот живот на популарната пејачка на француски шансони

Кристина Денесовска

Прекрасната Италијанка се опушти со момчето на јахта

Stefanija Kuzmanovska

Блек Лајвли само неколку месеци по породувањето со совршена фигура

Кристина Денесовска