Забава

Српска пејачка ослабна до непрепознатливост (ФОТО)

Ана Николиќ е многу задоволна од својот изглед, барем ако може да се процени по тоа дека е поактивноста од кога било на социјалната мрежа Инстаграм, каде објавува фотографии скоро секој ден.

Сепак, нејзините обожаватели очигледно не мислат исто како неа, затоа што на последниот пост имаше многу лоши коментари.

„Што правиш со себе“, „Сега навистина претерав“, „Каде отиде тоа згодно тело“, се само некои од коментарите што се оставени под фотографијата.

Погледнете го постот на Ана подолу и одлучете сами дали претерала во губење на тежината.

View this post on Instagram

🌸 #dress @unalatinaofficial

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on

Поврзани вести

Раното новогодишно украсување потсетува на среќа

Елена Даскалова

Кои се најголемите онлајн-зависници според хороскопот?

user2

Бен Афлек има нова девојка, 16 години помлада од него

Прекрасно пријателство меѓу маче и рис во зоолошка градина во Русија

Елена Даскалова

СТРЕЛЕЦ: Годишен хороскоп за 2020 година

Елена Даскалова

Поради една објава фановите се убедени дека Бритни Спирс е комунистка