Забава

„The Chicks“ го презентираа спотот за „Insanity”

Македонската група „The Chicks“ го презентираа спотот за нивната трета песна со наслов „Insanity”, која се наоѓа на нивниот деби албум „Travelers”.

Текстот е на девојките, додека музиката и аранжманот е на Александар Чекреџи- Чекре. За аудио продукцијата е задолжен Александар Ристовски- Принц, а микс и мастерингот е на Златко Симионски -Зеко, ДоРеМи продукција.

Поврзани вести

Сем Смит плаче во карантин (ФОТО)

Амбер Роуз го истетовира челото, но никој не ја знае причината

Елена Даскалова

Врз овие хороскопски знаци ретроградниот Меркур има позитивно влијание

Елена Даскалова

Цетински исфрлен од радио-програма поради неговите ставови за вакцинирање и чипирање

Гледачите на BBC испратиле 119 тужби поради настапот на Пусикет долс

Хороскопски знаци кои имаат страсни љубовни врски