Забава

Том Харди е новиот Џејмс Бонд?

Веќе неколку години се шпекулира кој ќе го наследи Даниел Крег во улогата на Џејмс Бонд, а според последните гласини, тоа ќе биде неговиот англиски колега Том Харди.

Некои британски медиуми во Велика Британија тврдат дека Харди (43) веќе потпишал договор, и наведуваат дека продуцентите ќе го соопштат името на новиот агент 007 едвај по објавувањето на најновиот филм од серијата „Нема време за умирање“, чијашто премиера е планирана за средина на ноември

Харди е најпознат по соработката со режисерот Кристофер Нолан и улогите во филмовите „Подемот на црниот витез“, „Данкирк“, „Лудиот Мекс – патот до бесот“, во „Отров“ на Марвел и други.

Поврзани вести

Ќе се каете: Ова се најпогрешните причини за стапување во брак

Елена Даскалова

Рецептот за успех на Ричард Гир: Актерот ја откри својата тајна

Влатко Зорба

Армани донираше за италијанските болници во време на коронавирус

Бекам со семејството на годишен одмор во Грција

Влатко Зорба

Фановите ја нападнаа Лана дел Реј за вишокот килограми

Влатко Зорба

Порнхаб помага во кризата: Бесплатни премиум услуги за сите во светот