Забава

Цеца и Јована Јоксимовиќ се разиграа на прославата на Бајрам кај Харис Џиновиќ

Харис Џиновиќ синоќа собра пријатели и колеги во неговиот дом за да го прослави Бајрам, добро друштво не недостасуваше.

На прославата присуствуваа Цеца Ражнатовиќ и Жеjко Јоксимовиќ со сопругата Јована, како и многу други, а женскиот дел од тимот плени со својот изглед и одлично расположение.

Жељко го зеде и микрофонот, создавајќи одлична атмосфера заедно со Харис, а Цеца и Јована танцуваа на масата една до друга со големиот хит на Харис „Тражи“.

Сопругата на Харис, Мелина Џиновиќ, блескаше во зелен фустан и исто така сними сè со својот мобилен телефон.

Поврзани вести

11 работи кои мора да ги знаете за кинеската Нова година

Кејт Мидлтон прекрши едно строго кралско правило

Елена Даскалова

Член на бендот Бон Џови објави дека е заразен со коронавирус

Песните кои познатите ги одбрале за првиот танц

Кристина Денесовска

Леди Гага откри како се откажала од пушењето

Кристина Денесовска

Елен Деџенерис во шоуто се збогуваше од Коби Брајант