Забава

УФЦ ѕвезда тренираше гола, па отиде чекор подалеку (ФОТО)

Во време на изолација кога светот се соочува со големо зло, американската борачка Пејџ ВанЗант реши да ги „почести“ своите фанови со провокативни фотографии.

Една од најубавите ѕвезди на УФЦ и нејзиниот сопруг Остин Вандерфорд беа снимени голи за време на тренинзи. Пејџ ја објави фотографијата на својот Инстаграм и веднаш стана вирален хит, собра над 134.000 лајкови.

View this post on Instagram

Last nights workout 🏋️‍♂️

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Убавата Американка е една од најпопуларните професионални борачки во светот. И по тренингот, Пејџ и Остин ја продолжија својата гола сесија во кујната.

View this post on Instagram

Uh, are we doing this right??

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Пред две години,таа ги зголеми градите и, после тоа, честопати објавуваше провокативни фотографии.

– Јас сум жена и отсекогаш сум сакал да имам такви гради. И кога тие не пораснаа, решив да ги купам, рече убавата Пејџ Ванзант.

View this post on Instagram

I do my own stunts 😋💗

A post shared by Paige VanZant (@paigevanzant) on

Поврзани вести

Хотел нуди бесплатен престој за парови, но под еден услов

Холивудски парови кои сакаат да експериментираат во спалната соба

Пролетен љубовен хороскоп за сите хороскопски знаци

На бумбарите им прети изумирање, нивниот број драстично опаѓа

Кристина Денесовска

Дани Алвеш ја фотографираше сопругата само по чорапи (ФОТО)

Влатко Зорба

Саша Поповиќ со хуман гест: „Јас и Лепа Брена дониравме 220 000 евра“