Забава

Ултра-кратот минич, блескави чизми, приватен авион… Вака Џенифер Лопез заминува на одмор

Пејачката Џенифер Лопез и нејзиното момче Алекс Родригез заминаа на семеен одмор со децата и нивните кучиња, а папараците ги фатиле како се качуваат во приватен авион.

За оваа пригода, Џенифер се одлучи за малку бизарна модна комбинација, која не можеше да помине незабележано. Носеше блескаво бели чизми со висока платформа и ултра краток минич која ја надополни со јакна од истиот материјал.

И самото качување во авион беше полно со возбуда затоа што едно од домашните миленици беше доста живо и Џенифер се бореше со него во тие високи чизми.

Поврзани вести

Кејт и Вилијам ги купуваат следачите на Инстаграм?

Шакира и Пике си разменуваа нежности на трибина

Доделени Златните глобуси

Ни Џенифер Анистон не му била верна на Бред Пит!?

Елена Даскалова

Алек и Иларија Болдвин повторно го изгубија бебето

Елена Даскалова

Елен на комичен начин ѝ го честиташе роденденот на Џенифер Анистон

Кристина Денесовска