Забава

Уживаат во брачниот живот

Згодната манекенка, Хајди Клум (46), и музичарот Том Кулиц (30) пред два месеца се венчаа на романтична церемонија на италијанскиот остров Капри, но како сè уште да се на меден месец. На премиерата на филмот „Злобната самовила 2“, во Лос Анџелес тие не се делеа еден од друг и го користеа секој момент јавно да ја покажат својата љубов. Хајди искористи и еден миг додека ги фотографираа да сподели бакнеж со сопругот.
Инаку таа ги изненади сите со едноставниот секси изглед во црвен кус фустан комплетиран со црвени сандали на висока потпетица и дијаматнски обетки.

 

Поврзани вести

„Паразит“ го освои првиот Оскар оваа година, а еве кој доби Оскар за адаптирано сценарио

Елена Даскалова

Џенифер Анистон и Кортни Кокс ги збунија обожавателите

Елена Даскалова

Хакиран профилот на Твитер на Мараја Кери (ФОТО)

Елена Даскалова

Карди Би му ја приреди најлудата роденденска забава на својот сопруг

Кристина Денесовска

Музички ѕвезди кои пееле на свадби

Објавена песната на Били Ајлиш за новиот Бонд (ВИДЕО)

Елена Даскалова