Забава

Вредната Илина работи со брусалица, а Игор и пее (ВИДЕО)

Откако во јавноста се реши веста за врската помеѓу Илина Арсова и Игор Џамбазов, не стивнува интересот за новопечената двојка.
Од новото видео објавено на Инстаграм може да се заблежеи дека планинарката Илина Арсова е во одлична физичка форма, па таа се фати со некои поправки во куќата во Сретеново, каде престојува со Игор Џамбазов.

Вредната Илина умее да работи и со брусилица, а за време на работната акција Игор пее и ѝ прави атмосфера.На друго видео Игор се шегува и вели : „Прво детето работи, а јас седам, потоа јас седам, а детето работи.“

View this post on Instagram

нема цеца, нема мир…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on

 

Поврзани вести

Се продава иконскиот фустан на Џенифер Лопез

Дали Хари има можност за наследство на круната по повлекувањето?

Северина се заканувала, па помина 2 часа во полициска станица

Леди Гага зборуваше искрено за своето ментално здравје, суицидалните мисли и самоповредувањата

„Среќник“: Плати 85 илјади долари за состанок со Бушар, а доби само видео-чет!

Ози Озборн поради Паркинсоновата болест ја откажа целата турнеја

Кристина Денесовска