Забава

Задникот на Емили собра над милион лајкови на Инстаграм (ФОТО)

Емили Ратајковски ужива во сонцето, а нејзините обожаватели уживаа во нејзините совршени облини. Поранешната сурфера се врати од Лос Анџелес во Њујорк, игнорирајќи ги препораките дека патувањата треба да се прават само во итен случај заради пандемијата КОВИД-19. Сепак, таа се врати дома со сопругот Себастијан Бер-Меклард и нивното куче Коломбо.

Манекенката излезе од градот уште еднаш и сподели убиствена фотографија на Инстаграм, во која се истакнува нејзиниот совршен задник додека се забавува во природа во друштво на своето куче.

29-годишната дизајнерка на марката „Inamorata“ позираше веднаш до дрвена ограда, а провокативната фотографија собра скоро 1,1 милиони лајкови во профилот на моделот.

View this post on Instagram

@inamoratawoman

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Поврзани вести

Pantone ја избраа бојата на годината за 2020

Елена Даскалова

Меган Маркл доби честитки за роденденот од Кралското семејство

Влатко Зорба

Актерката го обвини поранешното момче за инцест и малтретирање

Џејмс Корден прозборе за контроверзната снимка со Бибер

Опра го интервјуираше Идрис Елба додека тој е во карантин

По неодоливата честитка на Хари и Вилијам посака среќни празници со слатка фотографија

Кристина Денесовска