МАГАЗИН

Жените во овие три хороскопски знаци се најпривлечни за мажите

Жените во овие хороскопски знаци ги привлекуваат мажите без никаков напор. Нивното тајно оружје е харизма, а привлекуваат внимание каде и да се појават, пишува „Пинквил“.

Бик

Жените родени во овој знак се многу шармантни, па затоа мажите лудуваат по нив. Посилниот пол особено го привлекува фактот дека овие жени живеат според нивните сопствени правила. Иако тие се безгрижни и бараат мажи кои можат да се прилагодат на нив, долг е списокот на оние што паѓаат на нивниот шарм.

Скорпија

Мажите се привлечени од нивната убавина и однесување, но и од фактот дека се многу пребирливи. Тешко е да ги импресионирате, а тоа многу ги привлекува мажите.

Близнаци

Тие се друштвени, а нивната природа е ангелска. Мажите се подготвени не се само за да ги освојат.

Поврзани вести

По три години Кејт Мидлтон повторно ја понесе титулата за модна икона на кралското семејство

Гвинет Палтроу и нејзината ќерка Епл како близначки

Stefanija Kuzmanovska

Индија полуде по Меланија Трамп, ја дочекуваа со овации и билборди (ФОТО)

Елена Даскалова

Подгответе вкусен колач од лимон и јогурт

Џорџо Армани отворено за модната индустрија и манекенките

Кристина Денесовска

Ким и Канје во провокативна поза, сепак вниманието на фановите го привлече нивното опкружување (ФОТО)