МАГАЗИН

Ѕвезда на Баерн во љубовна врска со Сами Кедира: Веста која го полни жолтиот печат во Германија!

Главната вест во германските медиуми одговорни за „жолтите прашања“ е поврзаноста помеѓу славниот фудбалер и репрезентативец Сами Кедира и фудбалерката на Баерн, Мелани Лополц.

View this post on Instagram

🥰

A post shared by Melanie Leupolz (@melanie_leupolz) on

Шпекулациите дека таа е негова нова девојка започна минатата година кога натурализираниот Германец со потекло дојде на натпревар на германскиот фудбалски тим во Регенсбург против Чиле.

За жал, потврда дека оваа двојка е во врска нема, бидејќи Сами и Меланија ги кријат своите приватни животи, а целата вест може да биде производ на недостаток на содржина за време на пандемијата од коронавирус.

View this post on Instagram

Vacay ❄🧣

A post shared by Melanie Leupolz (@melanie_leupolz) on

Поврзани вести

Факти за хороскопските знаци што не ги знаете

user2

Што е најлошо што можете да изедете за појадок?

user2

Меган и Хари одат во самоизолација

Фановите го критикуваат Канје бидејќи се однесувал лошо кон сопругата

Кристина Денесовска

Синот на Роналдо тргна по стапките на татко си

Кристина Денесовска

Инфлуенсерка ги убедила фановите дека е на Бали, а вусшност била во ИКЕА

Кристина Денесовска