МАКЕДОНИЈА

Шокантно видео: Жена во игротеката тепа мало детенце

Жена тепа и малтретира мало детенце, ваква изгледа шокантоното видео кое денеска го објави кафе барот Дежаву во Капитол мол во Скопје.

На видеото се гледа како повозрасна жена во игротеката на кафилето ги чува трите деца кои си играат. Во дадаен момент таа влече едно од децата, го зема, мава шамари па го фрла на стол.

Засега не е познато дали жената е мајка на децата, или станува збор за негователка.

Поврзани вести

Русковска ќе го анализира аудио материјалот од Милошоски, па ќе одлучи дали и како ќе го користи

Александар Тодески

МТСП ги повикува сите вработени и сите работодавачи строго да се придружуваат до мерките на Владата

Берта Китинска

Пендаровски: Имаме ист сет мерки за заштита од КОВИД-19 со европските земји, но проблемот е во имплементацијата

ДКСК засилено ќе ги следи сите информации кои се објавуваат во медиумите до почетокот и за време на изборите

Никола Поповски

Боки 13: Пензионерката Лилјана Тодоровска ги примаше средствата од бизнисменот Мицевски

ЦИВИЛ: Забележани се помали нерегуларности низ целата држава