МАКЕДОНИЈА

Синот на Манчевски го „украде шоуто“ додека даваше интервју (ВИДЕО)

Додека министерот Дамјан Манчевски одговараше на прашања за вечерашното издание на „Клик Плус“ на ТВ 21, неговиот син се појави во позадина, што предизвика смеа кај неговиот татко и водителот.

Поврзани вести

МИОА отвара 32-часовен предизвик за изработка на демо иновативни софтверски решенија

Берта Китинска

СДСМ: Во паника од пораз, ВМРО-ДПМНЕ шири лаги на најјако преку медиумите под нивна контрола

Зендели: Коалицијата меѓу БЕСА, Алијанса за Албанците и Алтернатива е формула за сигурна победа во албанскиот блок

Јовановски: Џабе преживувањето на коронавирусот ако потоа се умре од глад

Топла зима: Сончево со температури до 13 степени

Никола Поповски

Кај нас потврден првиот случај на коронавирус, според надлежните простор и причина за паника нема

Берта Китинска