Фудбал

Таткото на Ванда Нара за нејзината врска со Икарди: Парите се предуслов за љубовта

Андрес Нара, таткото на Ванда Нара, рече дека неговата ќерка можеби е во врска со напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди само за неговите пари. Како што е познато, Аргентинката го остави својот сопруг Макси Лопез, со кој има три деца, за да започне врска со Икарди, на кого веќе му роди 2 деца.

„Ми се чини дека Ванда треба да го следи примерот на нејзината сестра Заира. Мојот однос со Заира е целосно спротивен од односот со Ванда. Покрај тоа, никогаш не сум побарал од Заира да ми помогне да ги средам односите со Ванда, не сакам да ја вклучам во ова“, изјави Андрес Нара за радио „Митре“.

„Ванда е изгубена во слава и пари. Дали е вистина дека таа е со Икарди заради пари? Интересот за пари е секогаш таму, создава услови за љубов. Ако Икарди не беше фудбалер … Што можам да кажам? „Но, вреди да се напомене дека тој не би ја забележал доколку не беше убава и сензуална“, рече таткото на секс-бомбата.

Поврзани вести

Сари незадоволен од ефикасноста: Јувентус треба да дава повеќе голови

user5

Верувам дека ќе освојам трофеј со Тотенхем, вели Мурињо

Влатко Зорба

Клоп: Момците покажаа на дека навистина сакаат да кренат уште еден трофеј

Влатко Зорба

Наполи го отпушти Анчелоти

Влатко Зорба

Не прогледува низ прсти: УЕФА најави можни казни и за Манчестер сити и за Олимпијакос

user5

Милан „заглави“ во преговорите за новиот договор на Донарума

Влатко Зорба