Други спортови СПОРТ

Ѓоковиќ се расположи и се забавуваше во ноќен клуб во Белград (ВИДЕО)

Најдобриот тенисер на светот, Новак Ѓоковиќ си даде себеси одмор и излезе во ноќен живот. Ноле се забавуваше со друштвото во белградски ноќен клуб.
Новак стоеше со запален факел и бело марамче на балконот и играше на ритамот на познатата песна „Бела чао“.

Поврзани вести

Останатите натпревари од Премиер лигата може да се доиграат за пет недели

Убави вести: Паоло и Даниеле Малдини го победија коронавирусот

Федерер по откажувањето на Вимблдон: Не можам да опишам како се чувствувам

Влатко Зорба

Ердоган: УЕФА делува дискриминаторски кон турската репрезентација

Барти и Надал најдобри според ИТФ

Твитер реакции по вечното српско дерби: Ало, ортопедија му ја наместивте ли кичмата на Дегенек?