СПОРТ Фудбал

Погба и сопругата жонглираа со тоалетна хартија, настрада нивниот син (ВИДЕО)

Сопругата на ѕвездата на Манчестер Јунајтед, Пол Погба имаше прилично неуспешен предизвик со жонглираше на тоалетна хартија.

Марија Зулај се обиде да жонглира со тоалетна хартија која на крајот заврши во главата на нивниот син Лабил Шакур.

Поврзани вести

Одложени натпреварите на Вардар со Нексе и со ПИК Сегед

Во мандатот на Клоп десет фудбалери на Ливерпул немаат пораз на „Енфилд“

Германија не е меѓу фаворитите на ЕП 2020, тврди Лев

Влатко Зорба

За денеска закажана комеморацијата за Коби и Џиџи во Стејплс

Елена Даскалова

За пласман во ЛШ наредната сезона, Мурињо ќе добие два милиони фунти

Никола Поповски

МЗТ Скопје поуспешен од Сплит