СТАВ

Димитров: „Психолошка војна” се водела со една велат лажна вест дека Наќе „размислувал” да даде оставка? Каков аматеризам!

Брееј! „Психолошка војна” се водела со една велат лажна вест дека Наќе „размислувал” да даде оставка? Тууу каков аматеризам!

Во мојот случај тоа беше направено профи – со фалсификуван документ, со лажно мое писмо, лажен потпис и лажен печат демек си давам оставка и тоа ден после референдумот…

Ама изгледа тоа тогаш ви беше инвестиција во „психолошки мир”?

ФБ статус на Никола Димитров

*Ставовите изразени во рубриката Став се лични ставови на авторите, истите се јавни и преземени од социјалните мрежи и тие воопшто не ја одразуваат уредувачката политика на Стандард

Поврзани вести

Богоевски: Христијан, ти си за жалење, човеку!

Влатко Зорба

Жерновски: Продолжена криза за продолжена кариера

Спировска: Поселски муабет од фалба за помагање – нема!

Влатко Зорба

Јовановиќ: Мицкоски не може да биде алтернатива на Заев и луѓето кои денес ја претставуваат владата

msp-admin

Спасов: Кичеец за пратеник, Камчев за „Шпицен кандидат”за премиер

Влатко Зорба

Ерко: Како со Дурловски мислите да градите соживот со останатите етнички заедници кога гледавме на што се е спремен

Влатко Зорба