СТАВ

Мехмети: 100-0 губите дечки од ВМРО

Александар Николоски не убедуваше дека нема да има одлука за датум за преговорите со ЕУ.

Илија Димовски тврдеше дека Македонија и Албанија нема да ги започнаат преговорите оваа година.

Христијан Жмицковски гарантираше дека нема да има одлука за почеток на преговорите со ЕУ.

Заев и Владата цело време веруваа и работеа напорно за да има одлука.
100-0 губите дечки од ВМРО.

Излезете бе, гукнете нешто… срамота е вака да се криете во некоја дупка ко глувци, или сега сте презафатени со нова патриотска задача да го срушите Филипче.

ФБ статус на Замир Мехмети

*Ставовите изразени во рубриката Став се лични ставови на авторите, истите се јавни и преземени од социјалните мрежи и тие воопшто не ја одразуваат уредувачката политика на Стандард

Поврзани вести

Лазаревски: Супер (не)правични мерки

Влатко Зорба

Јовановиќ: Ако им се удоволат барањата на коморите, државата целосно ќе крахира

Влатко Зорба

Ампева: Или ќе работиме заедно за да се подобри угледот на текстилната индустрија, или ќе нема кој да работи во овој сектор

Влатко Зорба

Забрчанец: После подолго време точните информации се шират побрзо и помасовно од лажните

Влатко Зорба

Ѓорѓиева: Зголемете го бројот на автобуси, ако не сакате да се претворите во подвижна корона бомба

Влатко Зорба

Богоевски: Уништуваат кариери, фамилии и животи, само поради комплексите кои толку упорно и насилно се обидуваат да ги сокријат

Влатко Зорба