СТАВ

Спировска: Правдата не ни сака да дојде, а последната надеж ги пакува куферите

Тоа што утре Мицковски ќе протестира пред Правда укажува на тоа дека не сме независни.

За независна држава треба независни институции, а да имавме такви братучедите, браќата и тепачите ќе славеа во Шутка.

Правдата не ни сака више да дојде, а последната надеж ги пакува куферите.

Нека рокаат огномети

ФБ статус на Симона Спировска

*Ставовите изразени во рубриката Став се лични ставови на авторите, истите се јавни и преземени од социјалните мрежи и тие воопшто не ја одразуваат уредувачката политика на Стандард

Поврзани вести

Јовановиќ: Двајцата опозиционери водат политика на „жими мајка”

Влатко Зорба

Богојески: Сега е последна шанса да се менуваат работите!

Влатко Зорба

Јовановиќ: Филипче доста добро се справува со корона-кризава

Влатко Зорба

Џигал: Фејзбук сезнајко

Влатко Зорба

Жерновски: Голем ден за правдата, лош за „тефтерчињата“ на ВМРО- ДПМНЕ

Влатко Зорба

Димитров: „Психолошка војна” се водела со една велат лажна вест дека Наќе „размислувал” да даде оставка? Каков аматеризам!

Влатко Зорба