СТАВ

Зекири: ДУИ И ВМРО ДПМНЕ ја обновија нивната криминална коалиција

Талат и ДУИ уште еднаш го покажаа нивното вистинско криминално лице заедно со нивните побратими од ВМРО ДПМНЕ.

ДУИ И ВМРО ДПМНЕ ја обновија нивната криминална коалиција и коалиција на тесните интереси на одредени кругови во нивните редови.

СРАМОТА!!!

ФБ статус на Мухамед Зекири

*Ставовите изразени во рубриката Став се лични ставови на авторите, истите се јавни и преземени од социјалните мрежи и тие воопшто не ја одразуваат уредувачката политика на Стандард

Поврзани вести

Димитров: Драги пријатели од Унијата, вие сте на ред!

Влатко Зорба

Зиков: Министерката Мизрахи ни малку не се однесува еврејски

Влатко Зорба

Ориѓански: Рама и Заев отворија мала, ама европска врата

Влатко Зорба

Трпкова: Ханиленд ве извади од транзициската-комфорт зона

Влатко Зорба

Дерала: Љубезни прашања до Мицкоски и ВМРО-ДПМНЕ

Влатко Зорба

Забрчанец: Еве за што молеа бога…

Влатко Зорба