Регион СВЕТ

Корона-криза: Тепачка за вреќа брашно во Зеница (видео)

Медиумите во Босна и Херцеговина објавија снимка направена пред супермаркет во Зеница, каде што маж и жена денеска физички се пресметале поради вреќа башно.

Како што пишува „Аваз“, сè се случило во населбата Мокушница во Зеница кога расправијата што почнала меѓу маж и жена во маркет, завршила со физичка пресметка.

Поврзани вести

Во Русија половина од заболените од коронавирус без симптоми

Лидерот на Лабуристите повтори дека нема да го поддржат договорот за Брегзит

Maja_Serafimova

Два тони отпад собрани од плажите на грчкиот остров Крит

ВО ЖИВО ОД РИМ И ВЕНЕЦИЈА: Улиците се пусти, вака сега изгледа животот во Италија (ВИДЕО)

Во САД подигнато обвинение против Хафтар заради воени злосторства

Изборите во Србија на 26 април, ќе бидат закажани на 8 март, пренесува „Политика“

Maja_Serafimova