Регион СВЕТ

Пресметка во Нови Сад: Во судир на две жени и еден маж се случи неочекуван финиш (ВИДЕО)

Синоќа, во доцните вечерни часови, еден човек од Нови Сад ја фатил сцената на две жени во пресметка со непознато лице.

Според описот до видеото, инцидентот е снимен на Булевар Ослободување, а една од жените наводно поседувала нож.

Причината за оваа расправија не е позната, а она што може да се види на видеото е како непознат маж стои многу близу до две жени, тие се расправаат, а потоа следи пресврт.

Една од жените замавна со бела ќеса, толку силно што мажот избега од нејзиниот гнев со брзина на светлината.

Поврзани вести

Бројот на жртвите од епидемијата на коронавирусот во кинеската провинција Хубеи достигна 630

Индиски студенти се судрија со полицијата

Во Словенија 273 потврдени случаи на коронавирус

Скромен добитник: Освоил милион фунти, па останал да ја одработи смената во паб

Дали се кршат условите за користење на Твитер: Корисник го пишувал истото што и Трамп и бил суспендиран по само три дена

Фејсбук во акција против ботовите на Трамп: Блокирани се стотици профили

Никола Поповски