Таг : антена

МАКЕДОНИЈА

Од коронавирус почина познатиот диџеј Ицко

Берта Китинска
Почина диџеј Ицко од Антена 5, по долго боледување од коронавирус. Неговите пријатели и колеги му оддаваат сочувство на семејството на социјалните мрежи. Диџеј Ицко...