Таг : бензиски станици

МАКЕДОНИЈА

Редици на бензиските станици по најавата за поскапување на горивата (ФОТО)

Редици на бензиските станици попладнево во Скопје по најавата за зголемување на цената на горивата. Цените на нафтените деривати од полноќ се зголемуваат за три...