Таг : бојан радуловиќ

Кошарка СПОРТ

МЗТ се засили на центарската позиција со Радуловиќ

Кошаркарскиот клуб МЗТ Скопје Аеродром официјално објави дека потпишале договор со српскиот центар Бојан Радуловиќ. Единствениот македонски претставник во регионалното натпреварување сезонава, ја зголемува конкуренцијата...