Таг : борци

Забава МАГАЗИН

Три хороскопски знаци кои никогаш не се предаваат

И додека некои личности се откажувааа од се, постојат и такви кои никогаш не го прават тоа. Кога се во прашање овие вторите, астролозите сметаат...
МАКЕДОНИЈА

Ципрас: Каде се борците за Македонија сега кога Мицотакис го почитува Договорот од Преспа?

Stefanija Kuzmanovska
Каде се сите оние Македономахи (борци за Македонија)? Ги виде некој? Каде се скрија сега кога господинот Мицотакис не само што се придржува, туку и...