Таг : чилев

МАКЕДОНИЈА

Чулев: Мора да има период на слободно движење, јас сум против 58-часовен полициски час

Министерот за внатрешни работи Наќе Чулев во вклучување во дневникот на телевизија Сител потврди дека утрово имале седница на Координативниот кризен штаб за предлозите од...