Таг : џанел моне

Забава МАГАЗИН

Џанел Моне го украде вниманието на црвениот тепих

Елена Даскалова
Џанел Моне оваа година ќе настапи на вечерашното доделување на Оскарите. На црвениот тепих таа го украде вниманието со неверојатна блескава креација. Овој фустан е...