Таг : дневна рутина

Регион

СЗО: Превентивни мерки како дневна рутина

Stefanija Kuzmanovska
Канцеларијата на Светската здравствена организација во Србија соопшти денеска дека подготвила три кратки видеа, на кои им се прикажува на граѓаните на Србија на кои...
МАГАЗИН Стил

Сајрус и Бибер ги открија омилените дневни рутини за убавина

Пејачката и манекенката разговараа во шоуто на Мајли кое се води во живо на Инстаграм, но подоцна снимките ги објавија на Јутјуб. Хејли Бибер и...
Забава МАГАЗИН

Џенифер Лопез ја откри дневната рутина во самоизолација

Пејачката и актерка, Џенифер Лопез, сериозно ја сфаќа сериозноста на моменталната ситуација, па времето го поминува во својот дом со семејството. Но, дури ни самоизолацијата...