Таг : донатела версаче

Забава МАГАЗИН

Донатела Версаче донираше 200.000 евра за борба против коронавирусот

Донатела Версаче и нејзината ќерка Алегра на миланската болница San Raffaele ѝ донирале 200.000 евра за да придонесат во борба против коронавирусот. Креативната директорка на...